Τραμπάγιος
Ilioúpoli

    Junior Lighting Designer - Ilioupoli, Ελλάδα - TN Greece

    TN Greece
    TN Greece Ilioupoli, Ελλάδα

    πριν 5 μέρες

    Default job background
    Ελεύθερος επαγγελματίας
    Περιγραφή
    Κύριες Αρμοδιότητες: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα έχει την ευθύνη σχεδιασμού και παρουσίασης ολοκληρωμένων προτάσεων φωτισμού. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ ή ΙΕΚ (Φωτισμού, Αρχιτεκτονικής, Interior Design) Άριστη γνώση AutoCAD Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας Επιθυμητή η γνώση Photoshop και MS Office Ενθουσιασμός και πάθος για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών μας Επικοινωνιακές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικέντρωση στους στόχους και τα αποτελέσματα Προσφέρουμε: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών Ομαδική ασφάλιση Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον (βράβευση για 9η φορά στο θεσμό Best Workplace) Δυνατότητες & προοπτικές για μάθηση & εξέλιξη Επικοινωνήστε μαζί μας στο για να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας και να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην Νο1 εταιρεία ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, φωτισμού, ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας

  • Randstad Hellas

    Electrical Design Consultant

    πριν 1 εβδομάδα

    Randstad Hellas Athens, Ελλάδα Πλήρης απασχόληση

    Are you an experienced Electrical Design Engineer looking to join a top and pioneering engineering consulting firm based in Athens? · If you're ready to contribute to a dynamic team and make your mark on world-class projects, don't miss this opportunity · Submit your application ...