Τραμπάγιος
Athens

    σερβιτορος/α - Athens, Ελλάδα - Humanland

    Humanland
    Humanland Athens, Ελλάδα

    πριν 20 λεπτά

    Default job background
    Περιγραφή

    Η Humanland

    Υπηρεσίες Ανθρώπινου Δυναμικού αναζητά για πελάτη της

    Θέση Εργασίας: Σερβιτόρος/Σερβιτόρα σε Εστιατόριο-Ψητοπωλείο στην Πέυκη

    Απαραίτητα Προσόντα:

    • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
    • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
    • Ευχάριστη προσωπικότητα και χαμόγελο
    • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
    • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας, συμπεριλαμβανομένων και Σαββάτου και Κυριακής
    • Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

    Καθήκοντα:

    • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών με φιλικό και επαγγελματικό τρόπο
    • Παραγγελειοληψία και σερβίρισμα προϊόντων
    • Διατήρηση καθαριότητας στον χώρο εργασίας
    • Συνεργασία με τους συναδέλφους στην καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών

    Προσφέρουμε:

    • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
    • Ευκαιρίες εξέλιξης και κατάρτισης
    • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
    • Τηλ